Послуги

Питання оплати послуг, що надаються адвокатським об’єднанням є дуже делікатним і розмір гонорару залежить від цілого ряду факторів. Так, правила адвокатської етики до них відносять складність справи, кваліфікація і досвід адвоката, фінансовий стан клієнта та інші істотні обставини. Гонорар має бути розумним та враховувати витрачений адвокатом час на виконання доручення.

На підставі вищевикладеного адвокати та працівники адвокатського об’єднання беручи до уваги дані вимоги, формують вартість тієї чи іншої послуги, а також виконання відповідного доручення клієнта.

За своєю суттю кожна справа, яку ведуть адвокати або спеціалісти об’єднання, є унікальним і як наслідок, підхід до формування вартості тієї чи іншої послуги (ведення справи) також є індивідуальним. Ми пропонуємо нашим клієнтам декілька варіантів оплати за послуги, що надаються. Так, оплата може бути фіксованою, у вигляді винагороди при досягненні бажаного результату, у вигляді погодинної оплати за послуги, що надаються.

Послуги юридичним особам:

Комплексне обслуговування підприємства при здійсненні ним господарської діяльності: підготовка проектів договорів і допомоги при ведені внутрішньої документації підприємства (трудові договори, контракти, накази, інструкції тощо), досудове врегулювання спору (претензійна робота), представництво інтересів підприємства в судах будь-якої інстанції (господарських судах, судах загальної юрисдикції, адміністративних судах), супроводження примусового виконання судових рішень.

Надання усних та письмових консультацій з різних галузей права (податкове, господарське, цивільне, кримінальне й інших).

Послуги фізичним особам:

Представництво та захист інтересів фізичних осіб при взаємовідносинах з підприємствами, установами та організаціями незалежно від підпорядкування та форми власності.

Представництво та захист інтересів в судах загальної юрисдикції в цивільних, сімейних, житлових, спадкових та інших категоріях справ. Захист громадян в рамках кримінальних проваджень на будь-якій стадії.

Більш детально із послугами, що надаються адвокатським об’єднанням можна ознайомитись у відповідних розділах: “Послуги фізичним особам” та “Послуги юридичним особам”.

facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail